Clueless

08:36


Herkese Merhaba! 🔮

Size az önce izlediğim bir filmden bahsetmek istiyorum. Clueless. Açıkçası çok beğendiğimi söyleyemem bana kalırsa çok basit bir filmdi. Olacakları önceden tahmin ediyorsunuz zaten ve bu filmi nedense olduğundan daha fazla uzatıyor. Sanki önce olacakları gösterip sonra aralara engel katmış gibiler.

Konusu;
Jane Austen'in 1815 tarihli romanı Emma'dan esinlenilerek beyazperdeye aktarılan film, Beverly Hills'de yaşayan bir grup gencin dünyasını izleyiciyle buluşturuyor. Cher Horowitz okuduğu lisenin en popüler kızıdır ve çevresindeki hemen herkes ona hayranlık duymakta ve giyim stilini anbean takip etmektedir. Cher'in en büyük zevki çekingen ve içine kapanık görünen öğrencileri tespit edip onların görünümünü değiştirmektir. Böylece yardım ettiği herkes bambaşka birine dönüşür ve hayatı tamamen değişir. Cher'in son 'projesi' Tai isimli asosyal sınıf arkadaşıdır. Ne var ki bu süreç hepsinin hayatlarında yeni bir sayfa açacaktır...

İzlenmeyecek kadar kötü değildi, kıyafetler seçimlerini çok beğendim özellikle. Ama izlemezseniz de bir şey kaybetmezsiniz. Tabi bunların dışında filmin sonu gayet güzeldi, galiba bir tek sonunu beğendim.

You Might Also Like

0 yorum

Popular Posts

Like us on Facebook

Flickr Images